Dirty Leprechaun OCR Challenge Entry List

Click on the team name for any individual to see a complete list of team members.
If you see a need to change anything, please Contact Us.


First Name Last Name Age Gender Event Team
Isaac Anderson 23 M 12:15 pm - Open Heat #3 Team Netranom
Andrew Bailey 27 M 11:00 am - HS Heat 3 / Elite Heat #1
hayden Belcher 15 M 10:00 am - High School Heat #1 - FULL Spartans
Bryan Bradberry 27 M 12:15 pm - Open Heat #3 Team Netranom
Nicholas Brady 21 M 11:45 am - Open Heat #1 - FULL
Ben Brinker 35 M 11:45 am - Open Heat #1 - FULL Crushed Dreams
Anyah Brown 15 F 10:15 am - High School Heat #2 - FULL Pikeview Girls
Teanna Burns 15 F 10:15 am - High School Heat #2 - FULL Amazon Warriors
Dean Campbell 48 M 11:00 am - HS Heat 3 / Elite Heat #1
Zander Campbell 9 M 11:00 am - HS Heat 3 / Elite Heat #1
Katrina Canaday 14 F 11:00 am - HS Heat 3 / Elite Heat #1 Knights
Roxane Carte 59 F 12:00 pm - Open Heat #2 - FULL BE Strong
Sara Cecil 17 F 12:15 pm - Open Heat #3 The Grove
Allison Church 24 F 11:45 am - Open Heat #1 - FULL FIT CHICKS
Anthony Coffman 17 M 11:00 am - HS Heat 3 / Elite Heat #1 Knights
Ashley Comer 33 F 11:00 am - HS Heat 3 / Elite Heat #1
Steve Compton 57 M 10:15 am - High School Heat #2 - FULL
Sierra Cook 14 F 10:15 am - High School Heat #2 - FULL Pikeview Girls
Hunter Cook 15 M 11:00 am - HS Heat 3 / Elite Heat #1 Apex
Carrie Costello 36 F 12:00 pm - Open Heat #2 - FULL CVRG Black
Eugenia Damron 52 F 11:45 am - Open Heat #1 - FULL
NISHELLE DENSON 31 F 12:15 pm - Open Heat #3 Chemical Valley Roller Girls Red
Hallie Dunford 14 F 10:15 am - High School Heat #2 - FULL Pikeview Girls
Joshua Edwards 45 M 12:15 pm - Open Heat #3 The Grove
Jayce Edwards 14 M 12:15 pm - Open Heat #3 The Grove
Reece Elkins 15 M 11:00 am - HS Heat 3 / Elite Heat #1 Apex
Cody Facemyer 17 M 10:00 am - High School Heat #1 - FULL Riverside Raiders
Zachary Fawley 39 M 12:00 pm - Open Heat #2 - FULL BE Strong
Kalie Ferrell 23 F 12:00 pm - Open Heat #2 - FULL BE Strong
Kevin Fletcher 48 M 11:00 am - HS Heat 3 / Elite Heat #1
Karsen Fletcher 14 F 10:00 am - High School Heat #1 - FULL
Jaysean Gee 16 M 10:00 am - High School Heat #1 - FULL Spartans
Danae Gilmore 31 F 11:45 am - Open Heat #1 - FULL
Ben Gilmore 33 M 11:45 am - Open Heat #1 - FULL
Alisha Goff 42 F 12:00 pm - Open Heat #2 - FULL BE Strong
Allison Gozy 15 F 12:15 pm - Open Heat #3 Team Netranom
Samantha Grady 33 F 12:00 pm - Open Heat #2 - FULL
Christopher Graves 45 M 11:45 am - Open Heat #1 - FULL
Christie Gray 41 F 12:00 pm - Open Heat #2 - FULL BE Strong
Jamie Gunnoe 27 F 12:15 pm - Open Heat #3 Chemical Valley Roller Girls Red
Jordan Hager 29 F 11:45 am - Open Heat #1 - FULL FIT CHICKS
Searra Halstead 33 F 12:00 pm - Open Heat #2 - FULL
Isaiah Halstead 15 M 11:00 am - HS Heat 3 / Elite Heat #1 Apex
Aaron Hankins 34 M 12:15 pm - Open Heat #3 The Grove
Michael Harris 18 M 10:15 am - High School Heat #2 - FULL
Travis Harvey 18 M 10:15 am - High School Heat #2 - FULL Pikeview Boys
Richard Hedrick 18 M 10:00 am - High School Heat #1 - FULL Riverside Raiders
Samuel Herald 17 M 10:00 am - High School Heat #1 - FULL Riverside Raiders
Lisa Hiles 37 F 12:15 pm - Open Heat #3
Wesley Hill 15 M 10:00 am - High School Heat #1 - FULL Ghosts

Our goal is to help our community
by promoting fitness and
raising millions for charity.

Our Featured Races

Sign up for our Newsletter!