SOC XC HS Girls

Beaver, OH | October 17, 2020

Search Race Results
First Name: Last Name: Bib.:
Summary

Number of Finishers: 46

Number of Female Finishers: 46

Number of Male Finishers: 0

Show All Results Show Awards List View Race Photos Results Inquiry

Leaderboard

Overall Female Winners

Place Name Time Pace
1.Olivia Cisco19:29.46:17
2.Abby Cochenour20:16.86:32
3.Brooke Shope20:31.86:37
4.Juniper Allen21:16.06:51
5.Kara Dillon21:16.96:51

Overall Results List

Place Name Grade

Gender

Time Pace
1Olivia Cisco
Waverly
11F

19:29.4

6:17

2Abby Cochenour
Bea. Eastern
11F

20:16.8

6:32

3Brooke Shope
Northwest
11F

20:31.8

6:37

4Juniper Allen
Minford
10F

21:16.0

6:51

5Kara Dillon
Minford
12F

21:16.9

6:51

6Kodi Burton
Northwest
10F

21:39.5

6:59

7Amanda Salmons
Wheelersburg
10F

21:47.0

7:01

8Kylie Marsh
Wheelersburg
9F

21:48.3

7:02

9Rylee Hagen
South Webster
12F

22:41.4

7:19

10Jullia Clark
Waverly
10F

23:05.8

7:27

11Ashley Cantrell
Northwest
9F

23:20.4

7:31

12Alexis Throckmorton
Northwest
11F

23:20.4

7:31

13Ali Newman
South Webster
10F

23:41.8

7:38

14Marie Prose
Northwest
10F

23:44.5

7:39

15Abigail McKinney
Valley
12F

23:51.2

7:41

16Kaydee Johnson
Oak Hill
10F

23:56.1

7:43

17Kinslee McIhenney
Green
9F

23:56.4

7:43

18Desiree Simpson
Symmes Valley
9F

24:08.4

7:47

19Macie Rhoads
South Webster
10F

24:16.8

7:49

20Brooklyn Blanton
South Webster
11F

24:23.7

7:52

21Kyra Warren
Wheelersburg
10F

24:31.6

7:54

22Olivia Russell
Waverly
10F

24:35.0

7:55

23Natalie Parker
Wheelersburg
10F

24:44.3

7:58

24Katelinn Satterfield
Green
10F

24:58.4

8:03

25Anna Knapp
Green
10F

25:00.2

8:03

26Natalie Brammer
Wheelersburg
11F

25:17.9

8:09

27Hannah Swinning
Waverly
10F

25:19.7

8:10

28Ava Lowes
Oak Hill
11F

25:23.9

8:11

29Makayla Dearth
Oak Hill
10F

25:25.2

8:11

30Sydney Warnock
Wheelersburg
11F

25:30.7

8:13

31Jenna Thompson
Waverly
11F

25:42.4

8:17

32Akira Ramey
Northwest
10F

26:49.5

8:39

33Hannah Remy
Waverly
10F

27:01.3

8:42

34Lori Brown
Green
10F

27:05.1

8:44

35Kim Brown
Green
12F

28:01.7

9:02

36Haley Krieg
Green
12F

28:24.9

9:09

37Kennedy Murphy
South Webster
10F

28:31.0

9:11

38Heaven Mattingly
Green
9F

29:04.9

9:22

39Lily Schneider
Symmes Valley
9F

29:52.6

9:37

40Heidi Sites
Symmes Valley
9F

30:06.7

9:42

41Ciara Jones
South Webster
10F

30:16.6

9:45

42Isabella Pancake
Symmes Valley
11F

30:32.0

9:50

43Atina Garrett-Earl
South Webster
10F

30:39.6

9:53

44Grace Hall
Oak Hill
11F

31:37.5

10:11

45Tabbie Whitt
Clay
12F

33:27.6

10:47

46Kaylee Christian
Green
11F

33:37.6

10:50



Our goal is to help our community
by promoting fitness and
raising millions for charity.

Our Featured Races

Sign up for our Newsletter!