33rd Annual Great Greenbrier River Race Entry List

Click on the team name for any individual to see a complete list of team members.
If you see a need to change anything, please Contact Us.

382 currently registered!

First Name Last Name Age Gender Event Team
Olivia Lehman 23 F Team Member Triathlon - COED Category
Joseph Leonoro 36 M Team Member Triathlon - Male Category Golden Stars
Bronwyn Lilly 28 F Individual Triathlon
Georgeann Lilly-Barker 59 F Team Member Triathlon - Female Category
Terri Loomis 53 F Individual Triathlon
Patrick Loop 56 M Individual Triathlon
Sabrina Loudin 41 F Individual Triathlon
Andrew Loudin 42 M Individual Triathlon
HANSEL LUCAS 59 M Individual Triathlon
Kim Lucas 54 F Individual Triathlon
Pete Luttrell 66 M Team Member Triathlon - Senior (60+) Category Five Years and Going Strong
Nancy Luttrell 66 F Team Member Triathlon - Senior (60+) Category Five Years and Going Strong
Sarah Mallow 29 F Team Member Triathlon - Family Category
Christopher Mallow 27 M Individual Triathlon
Stephen Mallow 64 M Individual Triathlon
Michelle Marcum 42 F Team Member Triathlon - COED Category Zimapolites
Donald Marsh 33 M Individual Triathlon
Christopher Marshall 32 M Individual Triathlon
Matt Marshall 30 M Team Member Triathlon - COED Category Webb Law
Kelli Marshall 34 F Team Member Triathlon - COED Category Webb Law II
Adam Marshall 34 M Team Member Triathlon - COED Category Webb Law II
Garrett Mathis 36 M Team Member Triathlon - Family Category Team Sawyer
Jack Mathis 65 M Team Member Triathlon - Family Category Team Sawyer
Vance McCracken 40 M Individual Triathlon
Caroline McKean 32 F Team Member Triathlon - Female Category RFL
Michael McNaull 73 M Team Member Triathlon - COED Category Westssippi
Melissa McNaull 44 F Team Member Triathlon - COED Category Westssippi
Elizabeth Meleshenko 31 F Team Member Triathlon - COED Category Dennishenko
Doug Melton 17 M Team Member Triathlon - Family Category Team Tidbits
Sarah Menefee 42 F Team Member Triathlon - COED Category Black Ocean Beaver
Scott Menefee 47 M Individual Triathlon
Sarah Merritt 35 F Individual Triathlon
Matthew Minner 37 M Team Member Triathlon - Family Category Go, Minners. Go!
Kelly Minner 38 F Team Member Triathlon - Family Category Go, Minners. Go!
Amie Minor 43 F Team Member Triathlon - COED Category One Champion, Bob, and Steve
Stephen Minor 43 M Team Member Triathlon - COED Category One Champion, Bob, and Steve
Donald Moore 64 M Individual Triathlon
Jonathan Moore 39 M Team Member Triathlon - COED Category Blue Ridge Pacemakers
Rachel Moore 37 F Team Member Triathlon - Female Category Die tri-ing
RICHARD MOORE 47 M Individual Triathlon
Kent Morrison 59 M Individual Triathlon
Paula Mullins 48 F Individual Triathlon
Clark Munsell 66 M Individual Triathlon
Paul Murphy 54 M Team Member Triathlon - Master (50+) Category Moog Motioneers
Brenda Murphy 53 F Team Member Triathlon - Master (50+) Category Moog Motioneers
Melissa Murphy 21 F Team Member Triathlon - COED Category The River Rogues
Michelle Murphy 21 F Team Member Triathlon - Female Category ATM
Miranda Nabers 38 F Team Member Triathlon - Female Category
Mark Napier 58 M Individual Triathlon
Kathleen Napier 58 F Team Member Triathlon - Family Category Team Tidbits

Our goal is to help our community
by promoting fitness and
raising millions for charity.

Our Featured Races

Sign up for our Newsletter!