33rd Annual Great Greenbrier River Race Entry List

Click on the team name for any individual to see a complete list of team members.
If you see a need to change anything, please Contact Us.

382 currently registered!

First Name Last Name Age Gender Event Team
kelby napolillo 34 M Individual Triathlon
Jimbo Navy 66 M Team Member Triathlon - COED Category Zimapolites
Dean Nerone 63 M Individual Triathlon
Derek Newsome 36 M Individual Triathlon
James Nibert 48 M Individual Triathlon
Chelsea Norton 30 F Individual Triathlon
Thomas Norton 32 M Individual Triathlon
David Novak 62 M Individual Triathlon
Erica O'Brien 32 F Individual Triathlon
leslie oaks 40 M Individual Triathlon
Susan Osborne 48 F Team Member Triathlon - COED Category Earth Wind and Fire
Rob Osborne 51 M Team Member Triathlon - COED Category Earth Wind and Fire
Bob Osborne 38 M Meal Only Earth Wind and Fire
Elizabeth Osborne 22 F Meal Only Earth Wind and Fire
Justine Pagenhardt 33 F Team Member Triathlon - Female Category RFL
Justice Palmer 10 F Team Member Triathlon - Family Category Team Tidbits
Tabitha Parcell 42 F Individual Triathlon
Rita Pauley 50 F Individual Triathlon
Erin Paxton 38 F Individual Triathlon
Cathy Payne 60 F Individual Triathlon
Rebekah Pekar 36 F Individual Triathlon
Brigitte Pentek 44 F Individual Triathlon
Gerry Petencin 64 M Individual Triathlon
Cheryl Petencin 56 F Individual Triathlon
Phil Pickett 63 M Individual Triathlon
Phillip Pifer 31 M Team Member Triathlon - Male Category Bayou and the Boys
Stephanie Poppe 51 F Team Member Triathlon - COED Category The River Rogues
Tyson Price 32 M Individual Triathlon
Jeffrey Price 49 M Individual Triathlon
Andre Price 35 M Team Member Triathlon - COED Category Fat Kids Chasing an Ice Cream Truck
Brittany Price 33 F Team Member Triathlon - COED Category Fat Kids Chasing an Ice Cream Truck
Kim Richison-Bell 38 F Meal Only
Sam Rinehart 39 M Individual Triathlon
Samuel Rinehart 14 M Individual Triathlon
Walt Rinehart 67 M Team Member Triathlon - Senior (60+) Category
Ben Rittenhouse 30 M Team Member Triathlon - Male Category Sunny Hot Dogs
Nate Rittenhouse 32 M Team Member Triathlon - Male Category Sunny Hot Dogs
Connie Roadcap 57 F Individual Triathlon
Mark Robinson 57 M Individual Triathlon
Elizabeth Robinson 46 F Individual Triathlon
jim rogers 56 M Team Member Triathlon - Master (50+) Category Plymale Branch Racing
Shawn Romano 48 M Team Member Triathlon - COED Category Downstream
Anthony Romeo 35 M Individual Triathlon
Jennifer Romeo 39 F Individual Triathlon
Brittany Rose 45 F Individual Triathlon
Andrew Rose 45 M Individual Triathlon
Gabriel Rose 15 M Individual Triathlon
Abigail Rose 14 F Individual Triathlon
Madeleine Rose 11 F Individual Triathlon
Lynne Ryan 65 F Individual Triathlon

Our goal is to help our community
by promoting fitness and
raising millions for charity.

Our Featured Races

Sign up for our Newsletter!