33rd Annual Great Greenbrier River Race Entry List

Click on the team name for any individual to see a complete list of team members.
If you see a need to change anything, please Contact Us.

382 currently registered!

First Name Last Name Age Gender Event Team
Jason Saltmarsh 38 M Individual Triathlon
Thomas Samples 46 M Individual Triathlon
Jane Sanders 67 F Team Member Triathlon - COED Category
Teresa Segelson 40 F Individual Triathlon
Melanie Seiler 40 F Individual Triathlon
Brittany Shannon 32 F Team Member Triathlon - Female Category Die tri-ing
Edward Sharp 79 M Individual Triathlon
Mindy Sharp 31 F Team Member Triathlon - Female Category MMK
Matthew Sheeder 24 M Individual Triathlon
Jonathan Shenk 30 M Team Member Triathlon - Male Category Sunny Hot Dogs
Michael Shotton 45 M Team Member Triathlon - COED Category Blue Ridge Pacemakers
Ronald Shuck 69 M Individual Triathlon
Jamie Sienko 40 F Individual Triathlon
Jeremy Skiff 46 M Individual Triathlon
Kevin Slack 55 M Individual Triathlon
Stan Slavey 67 M Team Member Triathlon - Family Category Slippery Slaveys
Colby Smith 31 F Team Member Triathlon - COED Category Low Expectations
Amber Smith 30 F Team Member Triathlon - Female Category South Branch River Pirates
Tim Smith 35 M Individual Triathlon
Pamela Smith 58 F Individual Triathlon
Kathy Snodgrass 46 F Individual Triathlon
Craig Snodgrass 46 M Individual Triathlon
Edna Spang 51 F Individual Triathlon
Scott Spriggs 37 M Individual Triathlon
Shelia Staggs 54 F Team Member Triathlon - COED Category Westssippi
John Stanley 31 M Individual Triathlon
Ron Stiltner 56 M Team Member Triathlon - Master (50+) Category Otter's Pod
Cathy Stone 62 F Individual Triathlon
Morgan Stubbe 27 F Individual Triathlon
Paul Stump 47 M Individual Triathlon
Henry Sullivan 52 M Individual Triathlon
anita swanson 58 F Individual Triathlon
Gary Swatko 58 M Individual Triathlon
Sally Swiatek 54 F Team Member Triathlon - COED Category Llama in the Water
Joe Swiatek 55 M Team Member Triathlon - COED Category Llama in the Water
Slate Swiger 14 M Team Member Triathlon - Family Category Fat Tire Cycle Crew
Eugenie Taylor 49 F Individual Triathlon
Katherine Taylor 41 F Individual Triathlon
Merrily Taylor 62 F Team Member Triathlon - Senior (60+) Category Off Your Rockers
Nola Todd 14 F Individual Triathlon
Chris Tolliver 45 F Individual Triathlon
Madison Ulaki 18 F Team Member Triathlon - Family Category Not Fast, just Furious
Saundra Uy 42 F Team Member Triathlon - COED Category Win or Booze
Phillip Uy 51 M Individual Triathlon
Daniel Valentine 41 M Team Member Triathlon - COED Category Black Valentine
MICHAEL VANCE 51 M Individual Triathlon
Steve Varney 57 M Team Member Triathlon - Master (50+) Category Otter's Pod
Sharon Vealey 68 F Individual Triathlon
Alison Verey 47 F Team Member Triathlon - Female Category Wonder Twins
Joseph Viola 28 M Individual Triathlon

Our goal is to help our community
by promoting fitness and
raising millions for charity.

Our Featured Races

Sign up for our Newsletter!